Zamknij

Bieg imienia Prezesa BS w Piotrkowie Kujawskim

II Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim

W sobotę 1 lipca odbył się II Bieg o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim. Biegacze wyruszyli z przed siedziby Banku w Piotrkowie Kujawskim o godzinie 14.00, meta znajdowała się na głównej plaży Ośrodka Wypoczynkowego w Połajewie. Na linii startu mimo trudnych warunków atmosferycznych stanęło prawie 80 osób

Lista finalistów II Biegu o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim w poszczególnych kategoriach:

• Daniel Kuligowski z wynikiem 0:42:11

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, oraz wszystkim którzy wspierali ich podczas biegu. Mamy nadzieje że w przyszłym roku uda nam się spotkać w jeszcze liczniejszym gronie podczas III Biegu o Puchar Prezesa Naszego Banku

Klasyfikacja generalna II Biegu o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Piotrkowie Kujawskim

P1010017

P1010021

P1010022

P1010156

P1010165

Bieg o Puchar Prezesa BS w Piotrkowie Kujawskim

W dniu 28.08.2016 odbył się Pierwszy Bieg o Puchar Prezesa naszego Banku. Trasę Połajewo - Piotrków Kujawski jako pierwszy pokonał Kamil Podolski z czasem: 36:19. Drugie miejsce przypadło Dawidowi Linowieckiemu, na trzeciej pozycji zameldował się Piotr Kuczek. W kategorii Kobiet triumfowała Monika Kuczek.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy pokonali te trasę mimo upału sięgającego ponad 40 stopni w słońcu. Mamy nadzieje, że spotkamy się w szerszym gronie w przyszłym roku na drugim biegu o Puchar Prezesa BS w Piotrkowie Kujawskim