Kariera w Banku Spółdzielczym w Piotrkowie Kujawskim

Jesteś doświadczonym specjalistą? A może dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową? W obu przypadkach nasz Bank to doskonałe miejsce na karierę zawodową.

Jesteśmy instytucją z blisko 150 letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży produktów bankowych. Nasza załoga to ludzie pełni energii, optymistycznie nastawieni  i rzecz jasna fachowcy w swojej dziedzinie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy:

Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim poszukuje

Inspektora ds. Analiz Kredytowych do Centrali Banku w Piotrkowie Kujawskim

Główne zadania:

  • kompleksowa ocena zdolności kredytowej
  • sprzedaż produktów bankowych
  • zaangażowanie i aktywność w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku

Nasze oczekiwania:

  • preferowane doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • znajomość przepisów prawnych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • wykształcenie wyższe – rekomendowane kierunki: ekonomia, rachunkowość i finanse,

       bankowość lub pokrewne

  • znajomość produktów bankowych
  • konsekwencja i samodzielność w działaniu

.      praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

.      orientacja na cel i wysoka świadomość biznesowa

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie w realizacji celów

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • wsparcie dla rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę w pracy, opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń

CV kandydatów winno zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji prowadzonej przez Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim z siedzibą w Piotrkowie Kujawskim ul. Poznańska 13, 88-230 Piotrków Kujawski, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych).

Podanie przez kandydata danych osobowych jest dobrowolne, jednak stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Kontakt

Bank Spółdzielczy w Piotrkowie Kujawskim

ul. Poznańska 13

88-230 Piotrków Kujawski

 tel. 542654030